Partnerská poradna pro individuální klienty/Бесплатные консультации для беженцев

Neshody, neporozumění, hádky mezi partnery či naopak dlouhodobé mlčení, odcizení, zkrátka konflikty ve vztahu a vše, co s tím souvisí – osobní i partnerská nepohoda, stres, nesoustředěnost, roztěkanost, frustrace z neschopnosti se domluvit a konečně vše vyřešit. Toto vše se váže k nefungující partnerské (manželské) komunikaci. Přitom nedorozumění je její běžnou součástí  a problémem se stává až  tehdy, když s ním neumíme zacházet, když naštvání či ukřivděnost začne přerůstat v “negativní přednastavenost” na toho druhého.

Číst více

Pokud si uvědomujete, že problémem, s nímž se potýkáte, je právě komunikace a chcete s tím něco dělat, můžeme se na to společně podívat.

U problémů, které se týkají komunikace s vaším partnerem či partnerkou,  vždy jako první volbu nabízím poradenství ve dvojici s kolegou Mgr. Mackem. U partnerských párových problémů to považujeme za efektivní a přitom i příjemný způsob práce pro všechny zúčastněné (zjednodušeně řečeno “více hlav víc ví” a přitom není “převaha” ženského ani mužského pohledu).

Prevence a včasné řešení přináší naději na zvládnutí potíží dříve, než se rozvinou v závažné sociální problémy s důsledky  i v dalších oblastech života.

Poradenství pro klienty je možné domluvit si v Praze v rámci organizace GI, většinou mohu nabídnout první termín do 2 týdnů od objednání.


Kонсультации для беженцев

Вы приехали в Чехию несколько дней назад и чувствуете, что вам необходимо поговорить с кем-то о своих чувствах и переживаниях? Иногда вы чувствуете печаль, но также и гнев, безнадежность, неуверенность… Или вы живёте в Чехии давно, но беспокоитесь, потому что не знаете, что происходит с вашей семьей, оставшейся в Украине? Я тоже здесь для вас.

Консультации также  для русских, которые не чувствуют себя хорошо в украинском или чешском обществе из-за войны, с которой они не согласны.

У меня есть психотерапевтическая подготовка, а также подготовка по телефонному кризисному вмешательству.

Я предлагаю 1 – 5 бесплатных очных (Прага) или онлайн консультаций для тех, кто пострадал от войны в Украине. Консультации предпочтительно на чешском языке, но я могу понимать и говорить по-русски (уровень А2).

 

Контакт: info@lenka-simkova.cz