Partnerská poradna pro individuální klienty

Neshody, neporozumění, hádky mezi partnery či naopak dlouhodobé mlčení, odcizení, zkrátka konflikty ve vztahu a vše, co s tím souvisí – osobní i partnerská nepohoda, stres, nesoustředěnost, roztěkanost, frustrace z neschopnosti se domluvit a konečně vše vyřešit. Toto vše se váže k nefungující partnerské (manželské) komunikaci. Přitom nedorozumění je její běžnou součástí  a problémem se stává až  tehdy, když s ním neumíme zacházet, když naštvání či ukřivděnost začne přerůstat v “negativní přednastavenost” na toho druhého.

Číst více

Pokud si uvědomujete, že problémem, s nímž se potýkáte, je právě komunikace a chcete s tím něco dělat, můžeme se na to společně podívat.

U problémů, které se týkají komunikace s vaším partnerem či partnerkou,  vždy jako první volbu nabízím poradenství ve dvojici s kolegou Mgr. Mackem. U partnerských párových problémů to považujeme za efektivní a přitom i příjemný způsob práce pro všechny zúčastněné (zjednodušeně řečeno “více hlav víc ví” a přitom není “převaha” ženského ani mužského pohledu).

Prevence a včasné řešení přináší naději na zvládnutí potíží dříve, než se rozvinou v závažné sociální problémy s důsledky  i v dalších oblastech života.

Poradenství pro klienty je možné domluvit si v Praze v rámci organizace GI, většinou mohu nabídnout první termín do 2 týdnů od objednání.